اخبار ایران

انتظار 9 هزار تهرانی برای گواهینامه موتور

رییس مرکز صدور گواهینامه راهور گفت که بیشترین تعداد متقاضی دریافت گواهینامه موتورسیکلت از استان تهران است

موتورنا | اجرای طرح اخذ گواهینامه آسان و یک روزه موتورسیکلت که از هفته فراجا در مهرماه اعلام شده و همچنان در حال اجرا است. هزینه دریافت گواهینامه در این طرح یک سوم شده است و موتورسیکلت سواران می‌توانند تنها با پرداخت ۵۷۰ هزار تومان گواهینامه دریافت کنند و به دلیل اینکه فرایند صدور گواهینامه یک روزه انجام می‌شود استقبال زیادی از این طرح شده است.

سرهنگ احمد کرمی اسد، رئیس مرکز صدور گواهینامه راهور گفت: بیشترین تعداد متقاضی دریافت گواهینامه موتورسیکلت از استان تهران است و حدود ۹ هزار ۸۰۰ نفر متقاضی از استان تهران در انتظار نوبت‌اند. با توجه به تقاضای بالا در شهر تهران مراکز را افزایش داده‌ایم تا هر چه سریع‌تر روند ثبت نام و دریافت گواهینامه انجام شود و شهروندان بتوانند از این طرح بهره مند شوند. فقط روزانه در تهران از حدود ۱۱۰۰ نفر آزمون گرفته می‌شود.

ثبت نام به صورت آزمایشی این طرح فقط در استان سمنان، آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، کردستان، تهران، کرمانشاه، همدان، قم، قزوین، البرز، مرکزی، گلستان، گیلان، زنجان، ایلام، کردستان، خراسان شمالی و خراسان رضوی، خراسان جنوبی، هرمزگان و بوشهر انجام می‌شود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا