اخبار جهانتلویزیون موتورناگزارش تصویری

باشگاه موتورسواری زنان در تونس + گزارش تصویری و ویدیویی

موتورنا | بیش از ۳۰۰ زن در تونس گواهینامه رانندگی موتورسیکلت دارند اما به دلیل اینکه احساس امنیت نمی‌کنند این ورزش را انجام نمی‌دهند. اعضای باشگاه کوئین بایکرز در تونس با موتورسواری تلاش می‌کنند تا کلیشه‌های اجتماعی را به چالش بکشند و زنان بیشتری را به پیوستن تشویق کنند.

خدیجه حسینی، عضو باشگاه موتورسواری کوئین بایکرز، گفت: بیش از ۳۰۰ زن در تونس گواهینامه رانندگی موتورسیکلت دارند اما به دلیل اینکه احساس امنیت نمی‌کنند این ورزش را انجام نمی‌دهند. آن‌ها نمی‌توانند باشگاه‌هایی را پیدا کنند که بتوانند به آن تعلق داشته باشند، زیرا نمی‌خواهند با مردان کار کنند و یک گروه کاملاً زنانه می‌خواهند. بنابراین، هدف ما این است که یک باشگاه فقط برای زنان ایجاد کنیم.

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید بهترین موتورسیکلت برای زنان

وفا خلیفه، عضو دیگر این باشگاه می‌گوید: این ایده زمانی به وجود آمد که همه ما از هم جدا بودیم. هر زن یک موتور سیکلت داشت، اما تنها بود. خدیجه آمد و ما را جمع کرد. او به دنبال ما گشت. در شبکه‌های اجتماعی و پیدا کرد. سپس او پیام‌هایی ارسال کرد که چرا ما اینقدر از یکدیگر دور هستیم. همه ما از این ابتکار بسیار خوشحال بودیم و داشتن یک باشگاه موتور سواری کاملاً زنانه عالی است.

تلویزیون موتورنا | گزارش ویدیویی از باشگاه موتورسواری زنان تونس

 

گزارش تصاویری باشگاه موتورسواری زنان تونس

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا