اخبار ایرانموتور برقی

تولید مشترک موتور برقی توسط ایران و تایلند

موتورنا | شهردار تهران و سفیر تایلند در ایران در جلسه ای با یکدیگر در زمینه مسائل و موضوعات شهری از جمله طرح تولید موتور برقی گفت و گو و تبادل نظر کردند.

علیرضا زاکانی، شهردار تهران سه شنبه شب در دیدار با وراووت پونگ پراپاپانت، سفیر کشور تایلند در ایران گفت: فردا روز هوای پاک است و پایتخت ایران نیز با توجه به اقتضائات و شرایطش نیاز به برقی سازی وسایل نقلیه از جمله موتور سیکلت ها دارد و می توانیم در این زمینه اشتراک کاری داشته باشیم.

وی با اشاره به این موضوع که بیش از سه میلیون دستگاه موتور سیکلت در تهران در حال تردد است، افزود: در شهر تهران با آلودگی هوا مواجه هستیم و برای ما مهم است تا وسایل نقلیه را به سمت برقی شدن ببریم و جایگاه های متعدد برای باطری و دیگر خدمات پیش بینی و مشخص کنیم.

تولید مشترک موتور برقی

سفیر کشور تایلند در تهران افزود: از ابراز لطف شهردار تهران نسبت به کشور و مردم تایلند تشکر می کنم و اظهار نظر شما درباره روز هوای پاک مرا یاد دیداری در گذشته انداخت که پیرامون برخی از مسائل صحبت اما به دلیل تغییر شهردار بانکوک این همکاری با تاخیر مواجه شد. اکنون می توان زمینه همکاری را گسترده تر کرد تا طرح موتورهای برقی در تهران با موفقیت کامل همراه باشد.

پونگ پراپاپانت با تاکید مجدد بر اینکه نمی خواهیم مقوله موتور برقی محدود به باطری و موتور باشد و در این زمینه پیشنهاد می کنیم سرویس کامل ارایه شود، بیان کرد: هیاتی اواخر اسفند امسال یا فروردین سال آتی می تواند با حضور در تهران به شکل مفصل و با جزئیات کامل موضوعات در این زمینه (موتور برقی) را دنبال کند.

سفیر تایلند در تهران اضافه کرد: شرکت تحت نظر ما نیز مجموعه خوب و مشتاق برای همکاری در این زمینه است. نیازمند کمک شهرداری تهران هستیم تا نتیجه مطلوب در حوزه برقی کردن موتور سیکلت ها در تهران حاصل شود. در سفارت تایلند آرزوی ما این است که کار شما با قدرت و موفقیت همراه باشد و هر کمکی نیز از سوی ما در سفارت نیاز باشد، دریغ نخواهیم کرد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا