اخبار جهانگزارش تصویریموتور برقی

معرفی دوچرخه برقی Super73

موتورنا | شرکت Super73 که در کالیفرنیا واقع شده و از سال 2016 به ساخت موتورسیکلت و دوچرخه­‌های برقی اشتغال دارد، یک مدل منحصربه‌فرد دوچرخه برقی را برای گرامیداشت تاریخ برند دوکاتی معرفی کرد.

معرفی دوچرخه برقی Super73

معرفی دوچرخه برقی Super73

بدنه این محصول با ترکیب قرمز برای سازه اصلی و جزئیات طلایی برای پدال‌ها، چرخ­دنده‌­ها و دوشاخ تزئین شده که الهام گرفته از مدل‌های مسابقه‌ای برند دوکاتی است. بد نیست بدانید که قبل از انجام فرآیند آنودایز روی دوشاخ، این قطعه پولیش خورده و برس کاری شده تا به روکش Kashima شباهت بیشتری پیدا کند.

شرکت Super73 در بیانیه­‌ای رسمی، این محصول ویژه را ادای احترام به برند ایتالیایی دوکاتی دانسته که از سال 1926 در مسابقات حضور دارد.

معرفی دوچرخه برقی Super73

روکش ضد لغزش صندلی با جزئیات قرمز، ترمزهای چهار پیستون Magura MT5 با دیسک‌­های 203 و 180 میلی‌متری در محورهای جلو و عقب، تایرهای Tropper، دستگیره‌­های Blain و طرح رینگ‌ها با شباهت به محصولات کلاسیک دوکاتی، از دیگر ویژگی‌­های فنی و ظاهری این دوچرخه منحصربه‌فرد است.

صفحه اینستاگرام Super73 

دوچرخه برقی Super73 برای ادای احترام به دوکاتی

دوچرخه برقی Super73 برای ادای احترام به دوکاتی

ظاهر این محصول، شبیه مدل Super73-ZX با قیمت 2,195 دلار به نظر می‌رسد، که باتری 615 وات­ ساعت به همراه داشته و می‌­تواند تا شعاع 56 کیلومتر پیمایش کند. البته در هنگام معرفی این محصول سفارشی، به شباهت ظاهری یا ساختاری با مدل مذکور اشاره‌­ای نشده است.

شرکت Super73 در بیانیه­‌ای رسمی، این محصول ویژه را ادای احترام به برند ایتالیایی دوکاتی دانسته که از سال 1926 در مسابقات حضور دارد. بد نیست بدانید Super73 در گذشته دوچرخه‌های سفارشی دیگری را براساس مدل‌های هاتویلز و پورشه 935 قهرمان لمان 1979 ساخته است.

منبع: باما

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا