اخبار ایرانتلویزیون موتورناگزارش تصویریموتور برقییادداشت

موتورسیکلت برقی مادو 230 + گزارش تصویری و ویدئویی

موتورسیکلت برقی مادو 230 از شرکت مادوموتور، اسکوتری زیبا با طراحی خاص است که گفته شده اکثر قطعات آن ساخت داخل بوده و مشخصه های حرکتی خوبی نیز دارد.

به گزارش موتورنا به نقل از خودروبانک، می توان گفت با رویه ای که شرکت های خودروسازی و سازندگان موتورسیکلت در دنیا پیش گرفته اند، نمی توان آینده ای برای پیشرانه های درون سوز فسیلی متصور بود و باید در دهه آینده، با آنها خداحافظی کرد. امروزه اسکوترهای برقی از شایع ترین و در دسترس ترین وسایل نقلیه ای هستند که با انرژی الکتریکی حرکت می کنند. خوشبختانه در حالی که در کشورمان، خودروهای برقی و هیبریدی اصلا جایگاهی ندارند، موتورسیکلت های برقی در حال ورود هرچه بیشتر به بازار هستند.

‍موتورسیکلت برقی مادو 230

‍موتورسیکلت برقی مادو 230

این موتورسیکلت برقی از یک موتور الکتریکی به قدرت 3 هزار وات بهره می برد که می توان گفت در رده قوی ترین های بازار جای خواهد گرفت. این موتور بدون واسطه و مستقیم به چرخ عقب متصل است و خبری از سیستم انتقال قدرت و گیربکس و… در این موتور نیست. سرعت در سه وضعیت قابل انتخاب بوده و می توان برای افزایش برد حرکتی آن، از دو بسته باتری در کنار هم نیز استفاده کرد.

عمر باتری موتور برقی مادو

عمر باتری موتور برقی مادو

عمر باتری موتور برقی مادو که در نمایشگاه بین المللی موتور تهران نمایش داده شد، در حدود 2 تا 3 سال یا 500 بار شارژ عنوان شده و با هر بار شارژ، بردی در حدود 50 تا 60 کیلومتر خواهد داشت و حداکثر سرعت آن نیز به 80 کیلومتر در ساعت می رسد. وزن این اسکوتر در حدود 120 کیلوگرم است و توان حرکت با بیشترین وزن ناخالص 300 کیلوگرم را دارد. هر بار شارژ این باتری ها با برق خانگی در حدود 6 ساعت زمان می برد و گفته شده که قادر به عبور از تمام سربالایی های شهری مثل تهران یعنی شیب هایی تا 20 درجه را دارد. این موتورسیکلت در هر دو چرخ دارای ترمز دیسکی بوده و دنده عقب نیز دارد.

گزارش ویدیویی موتورسیکلت برقی مادو 230

گزارش تصویری موتورسیکلت برقی مادو 230

موتورسیکلت برقی مادو 230

موتورسیکلت برقی مادو 230

موتورسیکلت برقی مادو 230

موتورسیکلت برقی مادو 230

موتورسیکلت برقی مادو 230

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا